O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „START” zaprasza Państwa na kurs prawa jazdy kat. B. Nasze biuro mieści się w bardzo dogodnym miejscu na ul . Sienkiewicza 7 (była siedziba Banku Spółdzielczego ) w Wadowicach.

Najważniejszym ogniwem naszej firmy są długoletnio doświadczeni instruktorzy. To dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu w proces szkolenia, nauka przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze. A co najważniejsze gwarantuje doskonałe przygotowanie do egzaminu państwowego.

U nas zajęcia odbywają się we własnej sali wykładowej, a nie w wynajmowanej salce szkolnej. Pozwala to na ustalenie indywidualnych godzin zajęć teoretycznych, które odpowiadają wszystkim adeptom aktualnego kursu na prawo jazdy.

Zajęcia praktyczne odbywają się pod nadzorem właściciela Adama Nicieji, który prowadzi także lektorat teoretyczny, jest on również ratownikiem medycznym co pozwala mu prowadzić  warsztaty z pierwszej  pomocy.

Szkolenia praktyczne prowadzą również doświadczeni instruktorzy Marian Guzdek oraz Marcin Ramenda.

Jeżeli poszukujesz nowoczesnej szkoły jazdy, w której najważniejszy jest kursant to dobrze trafiłeś. Do każdego uczestnika kursu podchodzimy indywidualnie.

Nauczymy Cię samodzielnej jazdy i myślenia za kierownicą oraz doskonale przygotowujemy do zdania egzaminu państwowego w MORD Oświęcim lub WORD Bielsko- Biała. Dokładnie objaśnimy Ci wszystkie kryteria oceny oraz zapoznamy Cię z trasami egzaminacyjnymi na pojazdach tych samych marek, które są na egzaminach państwowych.

Nasze motto to uczyć:
PROFESJONALNIE
– wykłady multimedialne i pomoce dydaktyczne,
SKUTECZNIE 
– cel to twoja BEZPIECZNA jazda,
TANIO
– niska cena oraz rabaty z GRATISAMI w cenie.

U NAS WYKŁADY, PO KTÓRYCH ZDASZ EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM!!!